پرده آماده زبرا

پرده آماده زبرا

پرده آماده زبرا

تاریخ انتشار: ۴ مهر ۱۴۰۲

نور یکی از مهم‌ترین مسائل در دکوراسیون داخلی است. بنابراین، انتخاب نوع پرده امر مهمی است که پرده آماده زبرا توانسته تنظیم نور را به خوبی تحت کنترل خود در آورد. این پرده‌ها از جنس‌های مختلفی مانند چوب، فلز، کامپوزیت و…تولید می‌شوند.

پرده زبرا از نوارهای یک‌ در میان تور و پارچه لینن تشکیل شده است تا میزان ورود نور به محیط را تنظیم کند. این نوارها به صورت موازی و افقی قرار دارند.

کاربرد پرده زبرا

پرده زبرا(Zebra curtain) به دلیل اینکه آلودگی و چربی کمتری به خود می‌گیرند بسیار مناسب برای فضاهایی مانند آشپزخانه و محیط اداری هستند. پارچه زبرا با کیفیت بالا و قیمت ارزان، تولید می‌شوند که جایگزین مناسبی برای پرده‌های کرکره‌ای هستند.

طرح پرده زبرا برای دکوراسیون‌هایی که بر مبنای سبک مدرن اجرا شده‌اند، بسیار مناسب است. این پرده از تنوع بسیارخوبی در طرح و نقش برخوردار است. پرده‌های زبرا را می‌توان در هر فضایی به کار برد.

مزایای استفاده از پرده‌ زبرا

با استفاده از نوارهای مات و شفاف متناوب پرده‌های زبرا، می‌توانید میزان نور ورودی به اتاق را تنظیم کنید و محیطی عالی برای هر موقعیتی ایجاد کنید.

نوارهای شفاف، کاهش تابش نور و محافظت در برابر اشعه ماوراء بنفش را فراهم می‌کند. هنگامی که نوارهای مات روی هم قرار می‌گیرند، پرده های شما به نور اجازه عبور می‌دهند و به فضای شما روشنایی لازم را می‌دهند. و شما می‌توانید بیرون را ببینید.

کافی است هفته‌ای یکبار آن را گردگیری کنید. اگر روی پرده‌های خود لکه‌ای دیدید، از یک پارچه مرطوب استفاده کنید تا به آرامی روی آن ضربه بزنید(مراقب باشید که مالش نکنید تا لکه پخش نشود).

هنگامی که نوارهای پرده‌های زبرا روی هم قرار می‌گیرند، حریم خصوصی کاملی را فراهم می‌کنند و آنها را به گزینه‌ای عالی برای اتاق خواب و حمام تبدیل می‌کند.

نوارهای مات باعث حفظ حریم خصوصی و تاریک شدن اتاق می‌شود. ایده آل برای شب و زمان فیلم دیدن است.

با نصب پرده‌های زبرا در خانه‌ی خود می‌توانید در مصرف انرژی صرفه‌جویی کنید. از ورود دمای بیرون از پنجره‌های شما جلوگیری می کنند. این پرده می‌تواند به طور متوسط ۳۰٪ از انرژی شما را صرفه جویی کند. در ماه‌های تابستان از گرم شدن فضای شما جلوگیری می‌کنند، در حالی که در زمستان از ورود سرما جلوگیری می‌کنند.

پرده‌های زبرا از موادPES (Polyethersulfone) ساخته شده اند که بادوام و ماندگار هستند. PES ضد شعله و بدون مواد افزودنی است، بنابراین برای شما و خانواده شما بی خطر است.

شما می‌توانید تصویری که مد نظرتان هست را روی پرده زبرای انتخابی خود چاپ کنید. می‌توانید پرده زبرای خود را کاملا سفارشی کرده و شکل ظاهری آن را خودتان تعیین کنید.

پرده زبرا

معایب استفاده از پرده‌ زبرا

تنها عیبی که می‌توان از مدل پرده زبرا گرفت، شستشوی سخت آن است.

با اینکه جنس پارچه مدل زبرا ضد استاتیک است و گرد و غبارها را به خود جذب نمی‌کند، اما باز هم به مرور زمان دچار آلودگی و کثیفی خواهد شد. جدا کردن پرده، شستشو و نصب دوباره آن کمی مشکل است، به همین خاطر پیشنهاد می‌کنیم که اجازه ندهید که پرده خیلی کثیف شود و حداقل هفته‌ای یکبار، گرد و غبارهای آن را تمیز کنید.

پرده زبرا

پرده زبرا را می‌توان برقی کرد؟

پرده زبرا امکان سفارش به صورت برقی را دارد. با برقی کردن پرده با ریموت کنترل می‌توانید با فشردن یک دکمه، پرده‌ را تا موقعیتی که ترجیح می‌دهید، بالا یا پایین آورید.

به غیر از فاکتور راحتی، پرده‌های برقی زبرا ایمن نیز هستند. خانه‌هایی که بچه‌های کوچک یا حیوانات خانگی دارند از پرده‌های برقی بهره می‌برند زیرا طناب‌ها و زنجیرها را از بین می‌برند. این زنجیر می‌تواند یک خطر بالقوه خفگی باشد و با انتخاب پرده‌های برقی زبرا خانه شما برای عزیزانتان ایمن تر خواهد بود.

پرده‌های پنجره شما توسط یک تکنسین حرفه‌ای به صورت یکپارچه نصب می‌شود. تنها کاری که باید انجام دهید این است که بنشینید و از منظره زیبای خود لذت ببرید!

هنوز برای تصمیم‌گیری در مورد انتخاب پرده مناسب به کمک نیاز دارید؟

کارشناسان دکوپارسو شما را راهنمایی می‌کنند. برای مشاوره رایگان هم اکنون تماس بگیرید: ۷۷۶۸۳۱۰۵-۰۲۱

admin
ارسال دیدگاه